Klucz hakowy regulowany C 2-4.3/4" Kennedy KEN5829620K KEN-582-9620K
dostępny
Cena regularna:
64,39 €
Cena regularna:
52,35 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz hakowy regulowany C 2-4.3/4" Kennedy KEN5829620K KEN-582-9620K
Kennedy KEN-582-9620K
Klucz hakowy regulowany typu "C" 2-4.3/4"
KEN-582-9620K
Opis produktu
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej, silnie wyszlifowana, chromowana powierzchnia.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Średnica | 2 - 4 3/4" in |
| EAN13 Barcode | 5036140137707 |
| eCl@ss Code | 21040107 |
| Głębokość całk. | 15 |
| Długość całkowita | 356 |
| Waga całkowita | 0.495 |
| Szerokość całk. | 102 |
| Supplier Part No. | 5829620K |
| UNSPSC Code | 27111724 |
| Waga elementu | 460 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Type | Adjustable |
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 287mm |
| Model, kod produktu | |
| Typ produktu | Hook Wrench |
| Range | 50 - 120 mm |
| Maximum Jaw Capacity | 120mm |
| Standard, norma | |
| Finish/Coating | Chrome |
| Minimum Jaw Capacity | 50mm |
KEN5829620K
KLUCZ HAKOWY REGULOWANY typu "C" 2-4.3/4" Kennedy
KEN-582-9620K
SM.CK016,137,4ZLNE
Narzędzia Cromwell