Klucz imbusowy 1/8" kulisty wkrętak trzpieniowy calowy Kennedy KEN6022080K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 79mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140145726 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Nr produktu | BS |
| Tip Size | 1/8" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111710 |
| Waga | 20g |