Klucz imbusowy 2,5mm 150mm typu T Kennedy KEN6016050K KEN-601-6050K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 2,5mm imbusowy typ T 6" Kennedy KEN6016050K
Kennedy KEN-601-6050K
Klucz do śrub z gniazdem 6-kątnym, typ 'T' 2.5mmx6"
KEN-601-6050K
Opis produktu
Wykonane z w pełni utwardzonej stali węglowej. Ergonomiczna budowa uchwytu co zapewnia wygodę pracy i wysoki moment obrotowy.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140145382 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość całk./opak. | 150mm |
| Nr produktu | KEN-601-6050K |
| Tip Size | 2.5mm |
| Kod UNSPSC | 27111710 |
| Waga elementu | 30g |
KEN6016050K
KLUCZ DO SRUB Z GNIAZDEM 6-kątnym, TYP 'T' 2.5mmx6" Kennedy
KEN-601-6050K
SM.CK016,9,7ZLNE
Narzędzia Cromwell