Klucz imbusowy 2mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014200K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz imbusowy 2mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014200K
Klucz 2mm długi imbusowy ampulowy 100szt. Kennedy KEN6014200K
Kennedy KEN-601-4200K
Klucz do śrub z gniazdem 6-kątnym, długi 2mm
KEN-601-4200K
Opis produktu
Wyprodukowano z w pełni utwardzanej stali węglowej zgodnie z DIN 911 zapewniając wytrzymałość. Precyzyjnie wycięte końce klucza oraz dokładne wymiary AF aby zapewnić pełny kontakt ze śrubą. Czarne wykończenie zabezpieczające klucz imbusowy.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiar A | 77mm |
| Wymiar B | 18mm |
| Kod EAN13 | 5036140145252 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| długiść | 83mm |
| Nr produktu | KEN-601-4200K |
| Rozmiar końcówki | 2mm |
| Kod UNSPSC | 27111710 |
| Waga dla opak. 100szt. | 2.61 kg |
KEN6014200K
KLUCZ DO SRUB Z GNIAZDEM 6-kątnym, DLUGI 2mm Kennedy
KEN-601-4200K
Cena katalogowa opakowania 100szt.: 78,1ZLNE
Narzędzia Cromwell