Klucz nastawny 150mm 6" angielski nieiskrzący Al-Br brąz aluminiowy Kennedy KEN5751060K
dostępny
Cena regularna:
394,30 zł
Cena regularna:
320,57 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nastawny 150mm nieiskrzący Al-Br Kennedy KEN5751060K KEN-575-1060K
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikaliów, działanie kraników sprayowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Klucze nastawne
Sprawna regulacja szczęki z systemem samoblokującym która zabezpiecza niezamierzone otwarcie w czasie pracy.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140124813 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Zakres szczęk | 18mm |
| Długość całk./opak. | 150mm |
| Nr produktu | 125-1004 |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Waga elementu | 120g |