Klucz nastawny 250mm nieiskrzący Be-Cu Kennedy KEN5750900K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
230,46 €
Cena regularna:
187,36 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nastawny 250mm nieiskrzący Be-Cu Kennedy KEN5750900K
Kennedy KEN-575-0900K
KEN5750900K
250mm SPARK RESISTANT ADJUSTABLE WRENCH Be-Cu Kennedy KEN5750900K
Kennedy KEN-575-0900K
SM.CK016,456,7ZLNE
KEN5750900K
Sprawna regulacja szczęki z systemem samoblokującym, która zabezpiecza niezamierzone otwarcie w czasie pracy.
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Sprawna regulacja szczęki z systemem samoblokującym która zabezpiecza niezamierzone otwarcie w czasie pracy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111714 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 125-1008 |
| EAN13 Barcode | 5036140298774 |
| Opening Capacity | 30 mm |
| Długość całkowita | 250 mm |
| Waga elementu | 440 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Beryllium Copper |
| Opening Capacity | 30mm |
| Długość całkowita | 250mm |
| Waga elementu | 440g |
| Size | mm |
| Standard, norma | |
| Maximum Pipe Capacity | mm |