Klucz nieiskrzący 15mm płasko-oczkowy Al-Br Kennedy KEN5756140K KEN-575-6140K PRO19 MTMX
dostępny
Cena regularna:
55,36 €
Cena regularna:
45,01 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nieiskrzący 15mm płasko-oczkowy Al-Br Kennedy KEN5756140K KEN-575-6140K
Kennedy KEN-575-6140K
KEN5756140K
KLUCZ NIEISKRZACY PLASKO-OCZKOWY 15mm Kennedy
KEN-575-6140K
SM.CK016,153,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140125421 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość całk./opak. | 176mm |
| Size 1 | 15mm |
| Nr produktu | 1314 |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Waga elementu | 100g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Aluminium Bronze |
| Opening Capacity | mm |
| Długość całkowita | 176 mm |
| Model, kod produktu | |
| Waga elementu | 100g |
| Size | 15mm |
| Standard, norma | |
| Maximum Pipe Capacity |