Klucz oczkowy 5/8"x3/4" Whitworth Kennedy KEN5822090K PRO20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy 5/8"x3/4" Whitworth CH/VAN RING SPANNER KEN5822090K
Kennedy KEN-582-2090K
KEN5822090K Kennedy 5/8"x3/4" Whitworth CH/VAN RING SPANNER
Wykonanie ze stali chromowo-wanadowej satynowo wykończone i mocno wyszlifowane zakończenia. Dwustronne, z dwunastokątnymi oczkami. Główki odsadzone.
Wykonane zgodnie z: DIN 838 Metryczne i AF, BS 192 : 1982 i BS 3555 : 1998 Whitworth.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140353053 |
| eCl@ss Code | 21040206 |
| Size 1 | 5/8" cal |
| Size 2 | 3/4" cal |
| Spanner Type | Double Ended |
| Supplier Part No. | 5822090K |
| UNSPSC Code | 27111705 |
| Waga elementu | 638 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 395mm |
| Typ | Ring Spanner |
| Rozmiar klucza | 5/8" x 3/4" |
| Standard, norma | BS 192 : 1982 & BS 3555 : 1998 |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Size System | Whitworth |
| Number of Points | 12 |
| Compatible Nut/Bolt Width | 1.100x1.300 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | 3/4W 5/8W |
| Angle of Handle Offset | 75 ° stopni |