Klucz udarowy 135mm do pobijania oczkowy Kennedy KEN5807250K KEN-580-7250K MTM PRO22
dostępny
Cena regularna:
$805.29
Cena regularna:
$654.71
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz udarowy 135mm do pobijania oczkowy Kennedy KEN5807250K KEN-580-7250K
- Rozmiar klucza: 135mm
- Typ: oczkowy, do pobijania młotkiem, 12-kątny
- Długość całkowita: 520mm
- Norma: DIN 7444
- Waga: 13kg
- Grubość główki 54mm
- Kompatybilne ze śrubami: 95mm
- Odporność na korozję
- Materiał: hartowana stal
- Powłoka: Satyna, chrom
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140075122 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Długość całkowita | 520mm |
| Ring Diameter | 135mm |
| Supplier Part No. | 5807250K |
| UNSPSC Code | 27111714 |
| Waga elementu | 13kg |