Kołki gwintowane 6x24mm 100szt. Kennedy KEN6511060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kołki gwintowane 6x24mm 100szt. Kennedy KEN6511060K
Kennedy KEN-651-1060K
Kołki gwintowane 6x24mm
KEN-651-1060K
Opis produktu
Kołki gwintowane wewnętrznie.DIN 7979D. EN 28735. ISO 8735.
Materiał: AISI-52100 lub DIN 1-3505 100 Cr 6.
Twardość: 57-63 HRC.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Średnica | 6mm |
| Kod EAN13 | 5036140147454 |
| Kod eCl@ss | 23100190 |
| Długość | 24mm |
| Nr produktu | KEN-651-1060K |
| Kod UNSPSC | 31163203 |
| Waga | 220g |
KEN6511060K
KOLKI GWINTOWANE 6x24mm Kennedy
KEN-651-1060K
SM.CK016,78,4ZLNE
Narzędzia Cromwell