Kołki stalowe 10x100mm tolerancja m6 100szt. Qualfast QFT6500281K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
10x100mm kołki stalowe metryczne tolerancja m6 Qualfast QFT6500281K
QFT-650-0281K
Parallel/Dowel Pin - M6 - DIN 6325
Parallel/Dowel Pin,
M6 - Tol,
Metric,
DIN 6325.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Qualfast |
| Supplier Part No. | QFT-650-0281K |
| UNSPSC Code | 31163203 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 100mm |
| Materiał | Steel 60 ± 2HRc |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | 10mm |
| Opakowanie zbiorcze | 25 |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 6325 |