Kombinerki nieiskrzące 150mm 6" Al-Br Linesman Kennedy KEN5753800K
dostępny
Cena regularna:
104,58 €
Cena regularna:
85,02 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kombinerki nieiskrzące 150mm 6" Al-Br Linesman Kennedy KEN5753800K
Kennedy KEN-575-3800K
KEN5753800K
KOMBINERKI NIEISKRZACE 6" Kennedy
KEN-575-3800K
SM.CK016,277,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają onekontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Kombinerki typu Linesman
Ząbkowane szczęki do cięcia nakrętek, śrub z cięciem bocznymi i rączkami ochronnymi.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140125100 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Długość całk./opak. | 150mm |
| Długość całk./opak. | 6" calowe |
| Nr produktu | 246-1002 |
| Kod UNSPSC | 27112106 |
| Waga elementu | 165g |