Komplet kluczy płasko-oczkowych z zapadką 10-19mm 9szt. w etui Kennedy KEN5823990K KEN-582-3990K MTM
dostępny
Cena regularna:
1 085,30 zł
Cena regularna:
882,36 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet kluczy płasko-oczkowych z zapadką 10-19mm 9szt. Kennedy KEN5823990K KEN-582-3990K
Kennedy KEN-582-3990K
Komplet kluczy płasko-oczkowych z zapadką 10-19mm (9szt.)
Zestawy:
9-sztukowy metryczne: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 i 19mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140131798 |
| Supplier Part No. | 5823990K |
| UNSPSC Code | 27111726 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | |
| Model, kod produktu | |
| Rozmiary | 10 11 12 13 14 15 16 17 19mm |
| Liczba elementów | 9 |
| Zakres | 10 - 19mm |
| Typ kluczy | Płasko-oczkowe |
| Standard, norma | ASME B107.6. |
| Zawartość | 9 kluczy Etui |
| Powłoka | Wykończenie lustrzane |
| Size System | Metryczny |
KEN5823990K
KOMPLET KLUCZY PLASKO-OCZKOWYCH Z ZAPADKA 10-19mm (9 SZT.) Kennedy
KEN-582-3990K
SM.CK016,480ZLNE
Narzędzia Cromwell