Komplet śrub M16x65mm FC16 dociskowych Indexa IND4252690T
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet śrub M16x65mm FC16 dociskowych Indexa IND4252690T
Indexa IND-425-2690T
IND4252690T
Komplet śrub dociskowych FC16 M16x65mm Indexa IND4252690T
IND-425-2690T
SM.CK016,83,5ZLNE
Materiał:
Część główna - stal węglowa EN198.
Zakończenie - hartowana stal EN 31.
Twardość:
Część główna - HRC 32 - 38.
Zakończenie - HRC 62.
Wykończenie powierzchni:
Zakończenie - hartowane i szlifowane.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M16 |
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 8 mm |
| Wymiar D | 1mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085831 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Length B | 65 mm |
| Numer produktu | FC165416 |
| Supplier Part No. | 4252690T |
| Typ | Serrated Point |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 65.0 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 65mm |
| C | 8mm |
| Clamp Style | Serrated Point |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT16C-1665N |
| Standard, norma | EN198 EN 31 |
| Surface Finish | Point - Hardened and Ground |