Końcówka 1,588mm diamentowa do testera twardości Oxford Precision OXD3039150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Końcówka 1,588mm diamentowa do testera twardości Oxford Precision OXD3039150K
Oxford Precision OXD-303-9150K
OXD3039150K
Końcówka DIAMENTOWA do testera twardości 1.588mm Oxford OXD3039150K
OXD-303-9150K
Opis produktu
Pasują do testera twardości Oxford.Duże płaskie kowadełko -9100K
Małe płaskie kowadełko -9110K
V-Kowadełko -9120K
Końcówka diamentowa -9150K
Stalowa końcówka z łożysk -9160K
Rockwell płyta do testów -9210K
Rockwell płyta do testów -9220K
Rockwell płyta do testów -9230K
Rockwell płyta do testów -9240K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Opis | Diamond Indentor |
| Kod EAN13 | 5036140153950 |
| Kod eCl@ss | 27209000 |
| Indentor Diameter | 1.588mm |
| Rozmiar | ø1.588mm |
| Nr produktu | OXD-303-9150K |
| Kod UNSPSC | 41114611 |
SM.CK016,1075ZLNE