Końcówka wymienna do młotka nylonowa 50mm biała z gwintem Kennedy KEN5293100K KEN-529-3100K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Końcówka wymienna do młotka nylonowa 50mm Kennedy KEN5293100K KEN-529-3100K
Wymienna końcówka z twardego nylonu z gwintem do młotka.
Końcówka ogólnego zastosowania, odpowiednia do pracy w lekkich i ciężkich warunkach.
Pasują do młotków z nylonowymi końcówkami i młotków SafeBlower np. KEN-527-2100K, KEN-527-3100K, KEN5272100K, KEN5273100K.
Specyfikacja końcówki wymiennej do młotków Kennedy:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140113473 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Kolor | Biały |
| Średnica | 50mm |
| Stopień twardości | Twarda |
| Materiał | Nylon |
| Pasuje do | KEN5272100K;KEN5273100K |
| Twardość | Shore D67° stopni |
| Nr produktu | KEN-529-3100K |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
SM.CK016,11,1ZLNE