Korba z czopem kwadratowym 1/2" Kennedy KEN5826560K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Korba z czopem kwadratowym 1/2" Kennedy KEN5826560K
Kennedy KEN-582-6560K
Korba z CZOPEM kwadratowym 1/2"
KEN-582-6560K
Opis produktu
Gumowy lub stalowy uchwyt, Dla szybkiego wkręcania. Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-wanadowe, w pełni szlifowane.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 1/2" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140135208 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Handle Type | Rubber Grip |
| Długość całk./opak. | 400mm |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 470g |
KEN5826560K
KORBA Z CZOPEM KWADRATOWYM 1/2" Kennedy
KEN-582-6560K
SM.CK016,58,4ZLNE
Narzędzia Cromwell