Korba z czopem kwadratowym 1/2" Kennedy KEN5826600K KEN-582-6600K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Korba z czopem kwadratowym 1/2" Kennedy KEN5826600K KEN-582-6600K
Kennedy KEN-582-6600K
Korba z CZOPEM kwadratowym 1/2"
KEN-582-6600K
Opis produktu
Gumowy lub stalowy uchwyt, Dla szybkiego wkręcania. Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-wanadowe, w pełni szlifowane.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 1/2" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140135246 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Handle Type | Steel Grip |
| Długość całk./opak. | 425mm |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 510g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Material | Chrome Vanadium Steel |
| No. of Teeth | N/A |
| Overall Length | 425 mm millimetre in. inch |
| Product Number | |
| Product Type | Speed Brace |
| Drive Type | Square |
| Number of Pieces | 1 |
| Standards Met | |
| Finish/Coating | Chrome-Plated with a Mirror Finish |
| Drive Size | 1/2 in. inch |
KEN5826600K
KORBA Z CZOPEM KWADRATOWYM 1/2" Kennedy
KEN-582-6600K
SM.CK016,60,5ZLNE
Narzędzia Cromwell