Korek do przewodów kanalizacyjnych 9" zatyczka do rur 225mm 216-235mm Kennedy KEN5887530K KEN-588-7530K
dostępny
Cena regularna:
$82.44
Cena regularna:
$67.02
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Korek do zamykania rur i przewodów kanalizacji 9" 225mm 216-235mm Kennedy KEN5887530K KEN-588-7530K
Zatyczka do prób przewodów kanalizacyjnych o średnicy 9". Zalecany zakres średnic: 216-235mm.
- Rozmiar rur: 9", 225mm
- Zakres roboczy: 216-235mm
- Otwór rewizyjne: gwintowany BSP 1"
- Oczyścić fragment rury w miejscu montażu, aby nie przeszkadzało to uzyskaniu prawidłowej szczelności.
- Odkręcić i poluzować nakrętkę powodującą ściskanie talerzy korka.
- Umieścić korek w rurze i następnie dokręcić nakrętkę ściskającą, aby rozszerzyć gumową obręcz uszczelniającą i uszczelnić rurę.
- W razie potrzeby prze demontażu można posłużyć się nakrętką na końcu gwintowanej części zapewniającej dostęp do otworu rewizyjnego. Do gwintu można także przyłączyć odpowiednią aparaturę.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wyjście z gwintem BSP | 1" |
| Zakres | 9", 216-235mm |
| Kod EAN13 | 5036140035577 |
| Kod eCl@ss | 36000000 |
| Waga | 2,3kg |
| Nr produktu | Z2420 |
| Kod UNSPSC | 20111610 |
Bailey