LLG-16x102 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608224B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LLG-16x102 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608224B
Indexa IND-460-8224B
IND4608224B
LLG-16x102 GREEN DIE SPRING - LIGHT LOAD Indexa IND4608224B
IND-460-8224B
SM.CK016,10,3ZLNE
Kolor kodu zielony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 8mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 16 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140296015 |
| Długość całkowita | 102 mm |
| Numer produktu | V16 x 102 |
| Sztywność | 7.8 Nmm |
| Supplier Part No. | 4608224B |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 35 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | V16 x 102 |
| Typ | Light Load |
| Sztywność | 7.8 Nmm |
| Dh | 16mm |
| Dd | 8mm |
| L0 | 102mm |