LLG-20x38 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608328F MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LLG-20x38 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładune8 Indexa IND4608328F
Indexa IND-460-8328F
IND4608328F
LLG-20x38 GREEN DIE SPRING - LIGHT LOAD Indexa IND4608328F
IND-460-8328F
SM.CK016,6,7ZLNE
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 10mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140296046 |
| Długość całk. | 38 mm |
| Model, kod produktu | V20x38 |
| Sztywność | 33.30 Nmm |
| Sup. Part No. | IND-460-8328F |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 22 g |