Łapa dociskowa CC05 100x38mm U płaska Indexa IND4251025P
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa CC05 100x38mm U płaska Indexa IND4251025P
Indexa IND-425-1025P
IND4251025P
Łapa dociskowa płaska 'U' CC05 100x38mm Indexa IND4251025P
IND-425-1025P
SM.CK016,68,8ZLNE
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 32 mm |
| Wymiar D | 34mm |
| Wymiar E | 21 mm |
| Wymiar F | 34mm |
| Wymiar G | 22 mm |
| Dim H | 14 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140084728 |
| Długość A | 100 mm |
| Numer produktu | CC050520 |
| Supplier Part No. | 4251025P |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.41 kg |
| Szerokość B | 38 mm |