Łapa dociskowa M10 SC105225 52x25x12mm śrubowy Atlas Workholders ATL4252020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa M10 SC105225 52x25x12mm śrubowy Atlas Workholders ATL4252020K
Atlas Workholders ATL-425-2020K
ATL4252020K
Łapa dociskowa podporowa, SC105225 52x25x12mm M10 Atlas Workholders ATL4252020K
ATL-425-2020K
SM.CK016,29,3ZLNE
Materiał : Stal węglowa.
Twardość: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Wymiar C | 12 mm |
| Wymiar D | 11 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140075412 |
| Długość A | 52 mm |
| Numer produktu | SC105225 |
| Supplier Part No. | 4252020K |
| To Suit Stud Size | M10/ 3/8 UNC |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Szerokość B | 25 mm |