Łapa dociskowa M14 32x100mm CC2514100 podporowa Indexa IND4251130G PRO20 PRO24-1-2
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa M14 32x100mm CC2514100 podporowa Indexa IND4251130G
Indexa IND-425-1130G
IND4251130G
Łapa dociskowa podporowa CC2514100 32x100mm M14 Indexa IND4251130G
IND-425-1130G
SM.CK016,42ZLNE
Materiał : Stal węglowa.
Twardość: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 19 mm |
| Wymiar D | 15 mm |
| Wymiar E | 29 mm |
| Wymiar F | 34 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085053 |
| Długość A | 100 mm |
| Numer produktu | CC2514100 |
| Supplier Part No. | 4251130G |
| To Suit Stud Size | M14 |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.38 kg |
| Szerokość B | 32 mm |