Łapa dociskowa U CC01 150mm Indexa IND4251005J PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
44,09 €
Cena regularna:
35,85 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa U CC01 150mm Indexa IND4251005J
Indexa IND-425-1005J
IND4251005J
Łapa dociskowa 'U' CC01 150mm Indexa IND4251005J
IND-425-1005J
SM.CK016,104,5ZLNE
Otwarta konstrukcja pozwala na szybką i łatwą instalację.
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4251005J |
| EAN13 Barcode | 5036140084605 |
| Numer produktu | CC010316 |
| Szerokość B | 50 mm |
| Długość A | 150 mm |
| Waga elementu | 1.10 kg |
| Wymiar D | 16.5 mm |
| Wymiar C | 30 mm |
| Wymiar E | 17 mm |
| Wymiar F | 8 mm |
| Wymiar G | 125 mm |