Łapa dociskowa wygięta CC03 120mm Indexa IND4251015H PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
232,10 zł
Cena regularna:
188,70 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa wygięta CC03 120mm Indexa IND4251015H
Indexa IND-425-1015H
IND4251015H
Łapa dociskowa wygięta CC03 120mm Indexa IND4251015H
IND-425-1015H
SM.CK016,130,6ZLNE
Nisko osadzony zaczep pozwala wyeliminować zakłócenia noża.
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4251015H |
| EAN13 Barcode | 5036140084643 |
| Długość A | 120 mm |
| Szerokość B | 36 mm |
| Wymiar I | 13 mm |
| Wymiar H | 45 mm |
| Wymiar G | 50 mm |
| Wymiar F | 17 mm |
| Wymiar E | 16 mm |
| Wymiar D | 102 mm |
| Wymiar C | 30 mm |
| Numer produktu | CC030112 |
| Waga elementu | 0.49 kg |