Lejek metalowy ocynkowany cylindryczny 8" Kennedy KEN5402800K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lejek cynkowy cylindryczny 8" Kennedy KEN5402800K KEN-540-2800K
Kennedy KEN-540-2800K
Lejek cylindryczny cynkowany 8"
KEN-540-2800K
Opis produktu
Przydatny do użycia z benzyną, olejami, wodą itd.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Średnica | 200mm |
| Kod EAN13 | 5036140116184 |
| Kod eCl@ss | 36150302 |
| Głębokosć całk./opak. | 210 |
| Długość całk./opak. | 290 |
| Waga całkowita | 0.235 |
| Szerokość całk./opak. | 210 |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 27112902 |
| Waga elementu | 250g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Tin-plated |
| Długość całkowita | 290mm; cal |
| Product Number | |
| Średnica | 200mm |
| Spout/Nozzle Type | Straight Rigid |
KEN5402800K
LEJEK CYNKOWY CYLINDRYCZNY 8" Kennedy
KEN-540-2800K
SM.CK016,62,3ZLNE
Narzędzia Cromwell