Lejek plastikowy prostokątny10"x7" Kennedy KEN5402900K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lejek plastikowy prostokątny10"x7" Kennedy KEN5402900K
Kennedy KEN-540-2900K
LEJEK plastikowy prostokątny 10"x7"
KEN-540-2900K
Opis produktu
Przydatny do użycia z benzyną, olejami, wodą itd.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140116252 |
| Kod eCl@ss | 36150302 |
| Funnel Length | 250mm |
| Funnel Width | 180mm |
| Głębokosć całk./opak. | 190 |
| Długość całk./opak. | 305 |
| Waga całkowita | 0.375 |
| Szerokość całk./opak. | 280 |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 27112902 |
| Waga elementu | 210g |
KEN5402900K
LEJEK PLASTIKOWY PROSTOKATNY 10"x7" Kennedy
KEN-540-2900K
SM.CK016,63ZLNE
Narzędzia Cromwell