Leżanka watowa pod samochód Kennedy KEN5037320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
60,84 €
Cena regularna:
49,46 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Leżanka watowa pod samochód Kennedy KEN5037320K
Kennedy KEN-503-7320K
LEZANKA pod SAMOCHOD
KEN-503-7320K
Opis produktu
Zarówno rama wózka podłogowego jak i siedzenie wykonane są z ciężkiej stali. Pokryte winylem i są dopasowane do kółek dla lekkiego i płynnego poruszania.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140002845 |
| Kod eCl@ss | 28019090 |
| Wysokość | 100mm |
| Długość | 1050mm |
| Głębokosć całk./opak. | 120 |
| Długość całk./opak. | 1100 |
| Waga całkowita | 8.86 |
| Szerokość całk./opak. | 500 |
| Nr produktu | - |
| Typ | Board |
| Kod UNSPSC | 24101508 |
| Waga elementu | 7.00 kg |
| Szerokość | 480mm |
KEN5037320K
LEZANKA POD SAMOCHOD Kennedy
KEN-503-7320K
SM.CK016,224,3ZLNE
Narzędzia Cromwell