Lupa zegarmistrzowska w obudowie 2.1/2" Kennedy KEN5185300K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lupa zegarmistrzowska w obudowie 2.1/2" Kennedy KEN5185300K
Kennedy KEN-518-5300K
KEN5185300K
LUPA ZEGARMISTRZOWSKA W OBUDOWIE 2.1/2" Kennedy
KEN-518-5300K
SM.CK016,8,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Wykonane z odpornego na wstrząsy plastiku. Posiada nietłukące soczewki. Idealne dla jubilerów zegarmistrzów, elektroników i modelarzy. Dostępne z prześwitującą lub zabudowaną podstawą.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140112100 |
| Kod eCl@ss | 21170690 |
| Focal length | 2 1/2" calowe |
| Focal length | 63mm |
| Magnification | 4.0x |
| Głębokosć całk./opak. | 50 |
| Długość całk./opak. | 40 |
| Waga całkowita | 0.014 |
| Szerokość całk./opak. | 40 |
| Kod UNSPSC | 41111714 |
| Waga | 14g |