Lupa zegarmistrzowska w obudowie 3" Kennedy KEN5185310K KEN-518-5310K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lupa zegarmistrzowska w obudowie 3" Kennedy KEN5185310K KEN-518-5310K
Kennedy KEN-518-5310K
KEN5185310K
LUPA ZEGARMISTRZOWSKA W OBUDOWIE 3" Kennedy
KEN-518-5310K
SM.CK016,8,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Wykonane z odpornego na wstrząsy plastiku. Posiada nietłukące soczewki. Idealne dla jubilerów zegarmistrzów, elektroników i modelarzy. Dostępne z prześwitującą lub zabudowaną podstawą.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140112117 |
| eCl@ss Code | 21170690 |
| Focal length | 3" cal |
| Focal length | 75 mm |
| Magnification | 3.5x |
| Głębokość całk. | 50 |
| Długość całkowita | 40 |
| Waga całkowita | 0.014 |
| Szerokość całk. | 40 |
| Supplier Part No. | 5185310K |
| UNSPSC Code | 41111714 |
| Waga | 10 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Magnification | 3.5x |
| Materiał | Plastic |
| Model, kod produktu | MEG-1685 |
| Typ produktu | Eye Loupe |
| Waga | g gram |
| Lens Diameter | |
| Power Type | |
| Battery Type | |
| Additional Features | Shatterproof shock resistant |
| Diopter |