Lusterko inspekcyjne 100mm x100mm kwadratowe Kennedy KEN5185360K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lusterko inspekcyjne 100mm x100mm kwadratowe Kennedy KEN5185360K
Kennedy KEN-518-5360K
LUSTERKO INSPEKCYJNE KWADRATOWE 100mmx100mm
KEN-518-5360K
Opis produktu
Arkusz szkła umieszczony w lekką aluminiową obudowę. Dostarcza dobrej widoczności w ciężko dostępnych powierzchniach. Wymiary: 100x100mm.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140017146 |
| Kod eCl@ss | 27209005 |
| Długość | 100mm |
| Głębokosć całk./opak. | 12 |
| Długość całk./opak. | 220 |
| Waga całkowita | 0.19 |
| Szerokość całk./opak. | 140 |
| Nr produktu | KEN-518-5360K |
| Kod UNSPSC | 41111713 |
| Szerokość | 100mm |
KEN5185360K
LUSTERKO INSPEKCYJNE KWADRATOWE 100mmx100mm Kennedy
KEN-518-5360K
SM.CK016,18,4ZLNE
Narzędzia Cromwell