MLB-13x25 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606108J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-13x25 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606108J
Indexa IND-460-6108J
IND4606108J
MLB-13x25 BLUE DIE SPRING - MEDIUM LOAD Indexa IND4606108J
IND-460-6108J
SM.CK016,4,9ZLNE
Kolor kodu granatowy
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 7mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 13 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295254 |
| Długość całkowita | 25 mm |
| Numer produktu | B13 x 25 |
| Sztywność | 30Nmm |
| Supplier Part No. | 4606108J |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 6 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | B13 x 25 |
| Typ | Medium Load |
| Sztywność | 30 Nmm |
| Dh | 13mm |
| Dd | 7mm |
| L0 | 25mm |