MLB-16x64 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606221Y
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-16x64 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606221Y
Indexa IND-460-6221Y
IND4606221Y
MLB-16x64 BLUE DIE SPRING - MEDIUM LOAD Indexa IND4606221Y
IND-460-6221Y
SM.CK016,9ZLNE
Kolor kodu granatowy
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 8mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 16 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295384 |
| Długość całkowita | 64 mm |
| Numer produktu | B16 x 64 |
| Sztywność | 20.5 Nmm |
| Supplier Part No. | 4606221Y |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 27 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | B16 x 64 |
| Typ | Medium Load |
| Sztywność | 20.5 Nmm |
| Dh | 16mm |
| Dd | 8mm |
| L0 | 64mm |