MLB-40x51 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606672D
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-40x51 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606672D
Indexa IND-460-6672D
IND4606672D
MLB-40x51 BLUE DIE SPRING - MEDIUM LOAD Indexa IND4606672D
IND-460-6672D
SM.CK016,16,6ZLNE
Kolor kodu granatowy
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 20mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 40 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295728 |
| Długość całkowita | 51 mm |
| Numer produktu | B40 x 51 |
| Sztywność | 181.6 Nmm |
| Supplier Part No. | 4606672D |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 157 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | B40 x 51 |
| Typ | Medium Load |
| Sztywność | 181.6 Nmm |
| Dh | 40mm |
| Dd | 20mm |
| L0 | 51mm |