Macki sprężynowe 12" Kennedy KEN5180120K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Macki sprężynowe 12" Kennedy KEN5180120K
Kennedy KEN-518-0120K
MACKI sprężynowe 12"
KEN-518-0120K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości stali, polerowane. Szlifowane końcówki, śruba regulacyjna mocowana jest prostopadle do ramion celem ustawienia odległości pomiaru między dwoma punktami. Okrągła sprężyna łukowa łączy 2 ramiona z radełkowanym chwytem do obrotu macki wokół osi. Macki stosuje się do rysowania łuków, okręgów zaznaczenia środków itd.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity | 12" calowe |
| Capacity | 300mm |
| Kod EAN13 | 5036140060913 |
| Kod eCl@ss | 21170108 |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 365 |
| Waga całkowita | 0.152 |
| Szerokość całk./opak. | 110 |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| Waga | 200g |
KEN5180120K
MACKI SPREZYNOWE 12" Kennedy
KEN-518-0120K
SM.CK016,64,2ZLNE
Narzędzia Cromwell