Macki sprężynowe 12" zewnętrzne Kennedy KEN5180520K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Macki sprężynowe 12" zewnętrzne Kennedy KEN5180520K
Kennedy KEN-518-0520K
MACKI sprężynowe zewnętrzne 12"
KEN-518-0520K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości stali, polerowane. Szlifowane końcówki. śruba regulacyjna mocowana jest prostopadle do ramion celem ustawienia odległości pomiaru między 2 punktami. Okrągła sprężyna łukowa łączy 2 ramiona. Macki stosowane są do pomiarów wewnętrznych i zewnętrznych, oraz porównania odległości i wymiarów badanych detali.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity | 12" calowe |
| Capacity | 305mm |
| Kod EAN13 | 5036140061026 |
| Kod eCl@ss | 21170108 |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 330 |
| Waga całkowita | 0.152 |
| Szerokość całk./opak. | 130 |
| Typ | External |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| Waga | 225g |
KEN5180520K
MACKI SPREZYNOWE ZEWNETRZNE 12" Kennedy
KEN-518-0520K
SM.CK016,64,2ZLNE
Narzędzia Cromwell