Magnes kloszowy 19mm płaski Kennedy KEN5538260K PRO20 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnes kloszowy 19mm płaski Kennedy KEN5538260K
Kennedy KEN-553-8260K
Magnes KLOSZOWY płaski 19mm DIA
KEN-553-8260K
Opis produktu
Biegun N w części centralnej, odizolowany od przeciwnego pola poprzez ciągłą przegrodę. Do użycia w strefach o ograniconej wysokości. Posiada otwór i uchwyt. Trwale magnetyczny.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 7.8mm |
| Średnica | 20mm |
| Średnica | 3/4" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140116979 |
| Głębokosć całk./opak. | 18 |
| Długość całk./opak. | 9 |
| Waga całkowita | 0.017 |
| Szerokość całk./opak. | 18 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga 100szt. | 1.75 kg |
KEN5538260K
MAGNES KLOSZOWY PLASKI 19mm DIA Kennedy
KEN-553-8260K
SM.CK016,14,9ZLNE
Narzędzia Cromwell