Magnes okrągły 76mm płaski ferrytowy Kennedy KEN5537040K PRO20 PRO24-2
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
213,30 zł
Cena regularna:
173,41 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnes okrągły 76mm płaski ferrytowy Kennedy KEN5537040K
Kennedy KEN-553-7040K
KEN5537040K
76mm DIA. SHALLOW HOLD FAST Kennedy
KEN-553-7040K
SM.CK016,116,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z ceramiczno-ferrytowego materiału. Pomocne w przytrzymaniu akcesorii maszynowych z gwintem M6 lub innych kompozycji montażowych. Dostarczane z mocnym chwytem w kształcie J.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Średnica | 76 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140296923 |
| Supplier Part No. | 5537040K |
| UNSPSC Code | 31380000 |
| Waga elementu | 300 g |
| Szerokość | 12.5 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Ceramic Ferrite |
| Wysokość całkowita | 12.5mm |
| Długość całkowita | mm |
| Grubość | mm |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Typ | Shallow Pot Magnets |
| Waga | kg kilogram lb pound |
| Szerokość | 76mm |
| Średnica | 76mm |
| Liczba elementów | |
| Includes | Heavy duty J bolt |
| Special Features | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Maximum Operating Temperature | °C degree Celsius °F degree Farenheit |
| Pull Force | kg kilogram lb pound |
| Magnet Shape | Circle |
| Pot Material | |
| Width of Gap | mm |
| Slot Size Range | mm |