Magnetyczna taca na narzędzia 210x115x31mm Kennedy KEN5946500K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnetyczna taca na narzędzia 210x115x31mm Kennedy KEN5946500K
Kennedy KEN-594-6500K
MAGNETYCZNA TACA na narzędzia 210x115x31mm
KEN-594-6500K
Opis produktu
Stalowa taca na narzędzia lub części z trwałą odporną na zużycie i odporną na korozję powłoką proszkową. Odpowiednia do trzymania pod ręką małych części, elementów i narzędzi podczas pracy przy pojazdach, sprzęcie domowym czy też innych urządzeniach. Trzy magnesy o dużej sile, w ochronnej odpornej na zarysowania gumowej powłoce.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Depth | 115mm |
| Kod EAN13 | 5036140013391 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Długość | 210mm |
| Głębokosć całk./opak. | 130 |
| Długość całk./opak. | 230 |
| Waga całkowita | 0.76 |
| Szerokość całk./opak. | 140 |
| Nr produktu | ES-10210 |
| Kod UNSPSC | 27112109 |
| Szerokość | 115mm |
KEN5946500K
MAGNETYCZNA TACA NA NARZEDZIA 210x115x31mm Kennedy
KEN-594-6500K
SM.CK016,85ZLNE
Narzędzia Cromwell