Mikrometr 4-5" zewnętrzny calowy Oxford Precision OXD3356050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mikrometr 4-5" zewnętrzny calowy Oxford Precision OXD3356050K
Oxford Precision OXD-335-6050K
OXD3356050K
Mikrometr zewnętrzny 4-5" Oxford OXD3356050K
OXD-335-6050K
Opis produktu
Emaliowany kabłąk, wrzeciona docierane z końcówkami z węglika spiekanego. Zawiera wysokiej jakości uchwyt z nakrętką regulującą. Wielkości 25 - 50mm/1 - 2" i większe dostarczane z trzpieniami wzorcowymi. Wykonano zgodnie z BS 870.Całość zawarta w wysokiej klasy plastikowej kasecie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140154742 |
| Kod eCl@ss | 21170307 |
| Graduation | 0.001 in |
| Range | 4 - 5" in |
| Nr produktu | OXD-335-6050K |
| Kod UNSPSC | 41111601 |
| Waga | 770g |
SM.CK016,144,5ZLNE