Młotek 32mm z wymiennymi końcówkami z nylonu 425g Kennedy KEN5273040K KEN-527-3040K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek 32mm z wymiennymi końcówkami z nylonu 425g Kennedy KEN5273040K KEN-527-3040K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140035362 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Średnica główki | 32mm |
| Waga całkowita | 0,425kg |
| Nr produktu | KEN-527-3040K |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
| Waga elementu z opakowaniem | 435g |
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 305 mm |
| Głowica | Chromowana |
| Materiałrękojeści | Poliuretan |
| Materiał wymiennej końcówki | Nylon |
KEN5273040K
KEN-527-3040K
SM.CK016,60,6ZLNE
Narzędzia Cromwell