Młotek 38mm z nylonowymi twardymi końcówkami Kennedy KEN5273060K
dostępny
Cena regularna:
167,40 zł
Cena regularna:
136,10 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek 38mm DIA z nylonowymi twardymi końcówkami Kennedy KEN5273060K
Kennedy KEN-527-3060K
Młotek z nylonowyMI końcówkami TWARDYMI 38mm DIA
KEN-527-3060K
Opis produktu
Dwie wkręcane końcówki uderzające ogólnego zastosowania. Chromowana głowica oraz całkowicie kształtowany w formie, polipropylenowy trzonek z miękkim w dotyku uchwytem wykonanym z dwóch materiałów. Zużyte końcówki mogą być łatwo ręcznie wymienione, bez używania jakichkolwiek dodatkowych narzędzi co zmniejsza do minimum czas przygotowania do pracy. Długość całkowita: 305mm.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140035355 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 38mm |
| Waga całkowita | 0.62 |
| Nr produktu | KEN-527-3060K |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
| Waga elementu | 627g |
KEN5273060K
MLOTEK Z NYLONOWYMI KONCOWKAMI TWARDYMI 38mm DIA Kennedy
KEN-527-3060K
SM.CK016,73,9ZLNE
Narzędzia Cromwell