Końcówka wymienna do młotka nylonowa 38mm Kennedy KEN5293060K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Końcówka wymienna do młotka nylonowa 38mm Kennedy KEN5293060K KEN-529-3060K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140113459 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Kolor | Biały |
| Średnica | 38mm |
| Stopień twardości | Twarda |
| Materiał | Nylon |
| do zastosowania z młotkami | KEN5272060K;KEN5273060K |
| Norma twardości | Shore D64° |
| Nr produktu | KEN-529-3060K |
| Kod UNSPSC | 27111602 |