Młotek Thorex 38mm 630g z końcówkami nylonowymi 11-712 trzonek z tworzywa Thor Hammer THO5270205F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek Thorex 38mm 675g z wymiennymi końcówkami nylonowymi 11-712 trzonek z tworzywa Thor Hammer THO5270205F THO-527-0205F
Trzonek z Tworzywa
Chromowany obuch z dwiema wymiennymi nakręcanymi końcówkami nylonowymi.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Thor |
| EAN13 Barcode | 5012936117122 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Średnica końcówki | 38 mm, 1.1/2" |
| Długość | 300 mm, 12" |
| Numer produktu | 11-712 |
| UNSPSC Code | 27111602 |
| Waga elementu | 630 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ | Hammer |
| Standard, norma | NSN No. 5120991207169 |
| Powłoka głowicy | Chrom |
| Shaft Material | Tworzywo |
| Kształt końcówki | okrągła |
| Materiał końcówki | Nylon |
| Twardość końcówki | Twarda |