Młotek Thorex 44mm 900g z nakładkami nylonowymi 11-714 trzonek z tworzywa Thor Hammer THO5270207H
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
11-714 NYLON HAMMER PLASTIC HANDLE Thor Hammer THO5270207H
Thor Hammer THO-527-0207H
THO5270207H
11-714 NYLON HAMMER PLASTIC HANDLE Thor Hammer
THO-527-0207H
SM.CK016,88,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Trzonek z Tworzywa
Chromowany obuch z dwiema nakręcanymi nakładkami nylonowymi.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Thor |
| EAN13 Barcode | 5012936117146 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Face Diameter | 44 mm |
| Długość | 310 mm |
| Numer produktu | 11-714 |
| Supplier Part No. | 11-714 |
| UNSPSC Code | 27111602 |
| Waga elementu | 900 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 44mm 1-3/4" cal |
| Waga obucha, głowicy | 850g |
| Długość całkowita | 305mm 12" cal |
| Numer produktu | 11-714 |
| Typ | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Special Features | Replaceable Strike Faces |
| Head Material | Chrome-plated Zinc |
| Shaft Material | Plastic |
| Head Shape | |
| Face Material | Nylon |
| Face Hardness | Hard |