Młotek formierski drewniany 50mm 2" Kennedy KEN5492520K MTMX
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
73,93 €
Cena regularna:
60,11 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
2" BOSSING MALLET Kennedy KEN5492520K
Kennedy KEN-549-2520K
KEN5492520K
2" BOSSING MALLET Kennedy
KEN-549-2520K
SM.CK016,94,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Używane do formowania arkuszy metalu i są wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami stosowanymi w przemyśle motoryzacyjnym, fabrykach i zakładach renowacyjnych. Dostępne w dwóch wymiarach jajowatego obuchu, wg pomiaru najszerszego przekroju.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140296893 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Handle Length | 255 mm |
| Handle Material | Drewno |
| Head Diameter | 50 mm |
| Head Length | 135 mm |
| Head Material | Drewno |
| Head Shape | Pear |
| Długość całkowita | 300 mm |
| Supplier Part No. | 5492520K |
| UNSPSC Code | 27111601 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Face Diameter | 50mm 2" cal |
| Materiał | Beech |
| Długość całkowita | 300mm |
| Szerokość całk. | mm |
| Shape | Pear |
| Typ | Bossing Mallet |
| Waga elementu | 370g |