Młotek kamieniarski 4LB z trzonkiem hikorowym drewnianym Kennedy KEN5255940K KEN-525-5940K PRO19 MTM PRO20
dostępny
Cena regularna:
$42.10
Cena regularna:
$34.23
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek kamieniarski 4LB z trzonkiem hikorowym drewnianym Kennedy KEN5255940K KEN-525-5940K
Kennedy KEN-525-5940K
KEN5255940K
4LB SLEDGE/CLUB HAMMER HICKORY SHAFT Kennedy
KEN-525-5940K
Dwustronne młoty kamieniarskie obuchowe są w pełni wykute i poddane działaniu wysokich temperatur. Idealne do użycia z kolcami, kowadełkami, dłutami i utwardzonymi gwoździami. Są one dostępne z trzonkiem hikorowym lub z trzonkiem wykonanym z włókna szklanego.
Hikorowy trzonek
Wykonany z przemysłowej jakości kutej stali, bijak utwardzony i poddany działaniu wysokich temperatur, z kutym i wyszlifowanym czołem.
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140254749 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Face Finish | Polished |
| Hammer Type | Sledge Hammer |
| Head Material | Stal |
| Waga obucha, głowicy | 4 lb |
| Shaft Material | Fibreglass |
| Standard, norma | BS 876: 1981 |
| Supplier Part No. | 5255940K |
| UNSPSC Code | 27111602 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Face Diameter | |
| Grip Type | Plain Shaft |
| Hammer Type | Sledge Hammer |
| Waga obucha, głowicy | 4 lb poundg |
| Długość całkowita | 350mm |
| Model, kod produktu | |
| Special Features | Waxed Shaft |
| Head Material | Drop Forged Steel |
| Shaft Material | Fibreglass |
| Shaft Length |
SM.CK016,89,4ZLNE
Narzędzia Cromwell