Młotek nieiskrzący z noskiem kulistym 450g 1LB Al-Br Kennedy KEN5753020K PRO24-2
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$71.25
Cena regularna:
$57.92
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek nieiskrzący z noskiem kulistym 450g 1LB Al-Br Kennedy KEN5753020K
Kennedy KEN-575-3020K
KEN5753020K
MLOTEK NIEISKRZACY Z NOSKIEM KULISTYM 1LB Kennedy
KEN-575-3020K
SM.CK016,151,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają onekontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Młotki z noskiemn kulistym
Do użytku z dłutami, przecinakami, nitami i do kształtowania metalu. Trzonek z twardego drewna.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140124981 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 25mm |
| Grip Type | No Grip |
| Head Length | 100mm |
| Head Material | Aluminium Bronze |
| Waga obucha, głowicy | 1 lb |
| Długość całk./opak. | 305mm |
| Shaft Length | 260mm |
| Shaft Material | Wood |
| Special Features | Non-sparking |
| Nr produktu | H-2 |
| Typ | Ball Pein |
| Kod UNSPSC | 27111602 |