Młotek z noskiem kulistym 225g 1/2LB z trzonkiem z włókna szklanego Kennedy KEN5253400K PRO24-1
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z noskiem kulistym 225g 1/2LB z trzonkiem z włókna szklanego Kennedy KEN5253400K KEN-525-3400K
Trzonek z włókna szklanego
Z odpornym na wyślizgnięcie gumowym uchwytem. Trzonek i uchwyt połączone w celu stłumienia efektu przenoszącego impuls w kierunku użytkownika spowodowanego uderzeniem. Utwardzony bijak.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140007314 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 19mm |
| Grip Type | Rubber |
| Head Length | 75mm |
| Head Material | Drop Forged Steel |
| Waga obucha, głowicy | 1/2 lb |
| Długość całk./opak. | 275mm |
| Shaft Length | 250mm |
| Shaft Material | Fibreglass |
| Special Features | Anti-vibration |
| Typ | Ball Pein |
| Kod UNSPSC | 27111602 |